Utopics Baanwedstrijd 2 juni 2001

Wedstrijd: 

 

Uitslagen Asterix Utopics Baanwedstrijd 02-06-2001
Sportpark De Hondsheuvels Eindhoven
   
   Categorie Mannen                        
   
   SERIES  100 meter                            02-06-2001 12:45  Electronische tijden
    Serie: 1    Wind: -1.10
       1   P. Scheepers               Parcival                  1977 HOL    12.01
       2   Arnout Smit                de Delvers                1979 HOL    12.15
       3   Pim Quist                  't Haasje                 1979 HOL    13.22
       4   E. den Boer                Parcival                       HOL    13.81
       5   A Hermans                  DES                       1950 HOL    14.16
    Serie: 2    Wind: -0.20
       1   Joris van de Laar          Prins Hendrik             1973 HOL    11.76
       2   Ralph Berendsen            Asterix                   1976 HOL    12.05
       3   Freerk Boedeltje           't Haasje                      HOL    12.06
       4   Tariq van Rooijen          Vitalis                   1980 HOL    12.57
       5   Peter Kok                  't Haasje                      HOL    12.83
    Serie: 3    Wind: -1.60
       1   Jeroen van Eijk            PSV                       1977 HOL    11.05
       2   Kay Schaafsma              Sprint                    1960 HOL    11.09
       3   Hareld Dielemans           Sprint                    1977 HOL    11.39
       4   Jeroen Aarts               HAC (Helmond)             1981 HOL    11.74
       5   Job van Asperen            de Keien                  1980 HOL    11.85
    Serie: 4    Wind: -3.40
       1   Pally de Leuw              Attila                    1976 HOL    11.08
       2   Marco Vervoort             PSV                       1974 HOL    11.27
       3   Ralf Kieboom               Prins Hendrik             1974 HOL    11.32
       4   Martijn Mortier            PSV                       1980 HOL    11.43
       5   Richard van de Ven         Asterix                   1978 HOL    12.85

   SERIES  200 meter                            02-06-2001 15:35  Electronische tijden
    Serie: 1    Wind: -1.40
       1   Arnout Smit                de Delvers                1979 HOL    25.15
       2   Tariq van Rooijen          Vitalis                   1980 HOL    25.50
       3   Peter Kok                  't Haasje                      HOL    26.15
       4   Dawie Janse van Rensburg   Asterix                   1976 SAF    27.46
       5   Pim Quist                  't Haasje                 1979 HOL    27.51
       6   Ben van Zundert            Phoenix                   1978 HOL    28.32
    Serie: 2    Wind:  0.80
       1   Job van Asperen            de Keien                  1980 HOL    23.87
       2   Freerk Boedeltje           't Haasje                      HOL    24.31
       3   Kevin Gielen               HAC (Helmond)             1983 HOL    24.50
       4   Ralph Berendsen            Asterix                   1976 HOL    24.57
       5   Francesco Tognazzi                                   1976 ITA    24.76
           Franklin Felter            AV '23                    1969 HOL      DNF
    Serie: 3    Wind: -0.20
       1   Pally de Leuw              Attila                    1976 HOL    22.61
       2   Kay Schaafsma              Sprint                    1960 HOL    23.50
       3   Jeroen Aarts               HAC (Helmond)             1981 HOL    24.32
       4   Hareld Dielemans           Sprint                    1977 HOL    24.35
       5   Bavo Janss                 de Keien                  1969 HOL    24.53
           Joris van de Laar          Prins Hendrik             1973 HOL      DNF
    Serie: 4    Wind:  0.00
       1   Celoi van Deutekom         Parcival                  1980 HOL    24.99
       2   P. Scheepers               Parcival                  1977 HOL    25.44
       3   Peter Leeuw                Parcival                  1975 HOL    26.16
       4   Bart van Aalst             Parcival                  1979 HOL    27.30
       5   E. den Boer                Parcival                       HOL    28.27
       6   Ramon Holtus               Parcival                  1978 HOL    29.77

Sprinttweekamp
					100m	punten	200	punten	totaal
1	Pally de Leuw		        11,08	785	22,61	779	1564
2	Kay Schaafsma		        11,09	783	23,50	691	1474
3	Hareld Dielemans	        11,39	712	24,35	613	1325
4	Job van Asperen		        11,85	612	23,87	656	1268
5	Jeroen Aarts		        11,74	635	24,32	616	1251
6	Freerk Boedeltje	        12,06	568	24,31	617	1185
7	Ralph Berendsen		        12,05	570	24,57	594	1164
8	P. Scheepers		        12,01	578	25,44	520	1098
9	Arnout Smit			12,15	550	25,15	544	1094
10	Tariq van Rooijen	        12,57	469	25,50	516	985
11	Peter Kok			12,83	421	26,15	464	885
12	Jeroen van Eijck	        11,05	792				792
13	Marco Vervoort		        11,27	740				740
14	Ralf Kieboom		        11,32	728				728
15	Pim Quist			13,22	353	27,51	365	718
16	Martijn Mortier		        11,43	703				703
17	Joris van de Laar	        11,76	631				631
18	Kevin Gielen					24,50	600	600
19	Bavo Janss					24,53	597	597
20	Franceso Tognazzi				24,76	577	577
21	E. den Boer			13,81	258	28,27	313	571
22	Celoi van Deutekom				24,99	558	558
23	Richard van de Ven	        12,85	418				418
24	Bart van Aalst					27,30	380	380
25	Dawie J. van Rensburg			        27,46	368	368
26	Ben van Zundert					28,32	310	310
27	Ramon Holtus					29,77	220	220
28	A. Hermans		        14,16	205				205
							
   SERIES  400 meter horden                     02-06-2001 12:15  Electronische tijden
    Serie: 1
       1   Ralph Berendsen            Asterix                   1976 HOL    58.89
       2   Fabian Ernst               Haarlemmermeer            1971 HOL  1.04.24
       3   Tariq van Rooijen          Vitalis                   1980 HOL  1.04.36
           Peter Leeuw                Parcival                  1975 HOL      DNF
    Serie: 2
       1   Bavo Janss                 de Keien                  1969 HOL    55.36
       2   Ted Bertens                Attila                    1982 HOL    56.26
       3   Toine van Beckhoven        Attila                    1970 HOL    57.45
       4   Navayo Leeuwin             AV '23                    1975 HOL  1.01.80

   SERIES  1500 meter                           02-06-2001 15:00  Electronische tijden
    Serie: 1
       1   Guus Gilsing               GAC (Gemert)              1983 HOL  4.26.79
       2   Henry Vermeer              Generaal Micha            1971 HOL  4.27.98
       3   J.P. den Hollander         de Delvers                1974 HOL  4.30.75
       4   Pijke den Abliman          Avantri                   1982 HOL  4.30.92
       5   Christian Prijs            HAC (Helmond)             1980 HOL  4.31.11
       6   Maarten Thijssen           Parcival                  1979 HOL  4.31.86
       7   Bart van Aalst             Parcival                  1979 HOL  4.36.89
       8   Fedric Vancraeynest        Asterix                   1979 BEL  4.37.67
       9   Hans Westerlaken           Energie                   1960 HOL  4.45.45
      10   Willem de Haan             AV Nijmegen               1983 HOL  4.45.92
      11   Richard van de Ven         Asterix                   1978 HOL  4.47.62
      12   Marco de Grauw             Hellas                    1969 HOL  4.58.75
           Bart Gerrits               GAC (Gemert)              1980 HOL      DNF
    Serie: 2
       1   Ad Peeters                 PSV                       1966 HOL  4.07.48
       2   Rik van Laarhoven          Asterix                   1978 HOL  4.08.37
       3   Celoi van Deutekom         Parcival                  1980 HOL  4.10.21
       4   Wilfred van Mill           PSV                       1969 HOL  4.12.13
       5   Jeroen van den Biggelaar   GAC (Gemert)              1976 HOL  4.14.08
       6   Eric Janssens              PSV                       1973 HOL  4.21.96
       7   John v.d. Wansem           LADB                      1950 HOL  4.21.97
       8   Anton v.d. Heuvel          GAC (Gemert)              1964 HOL  4.25.40
       9   Roesaert                   Vitesse                        HOL  4.29.99
      10   Jurgen Elands              Attila                    1982 HOL  4.30.97
      11   Gerwin Heijne              PSV                       1973 HOL  4.31.19
      12   Pieter van Dam             PSV                       1966 HOL  4.32.12
      13   Jan Manschot               de Delvers                1980 HOL  4.39.04
      14   Roel Raaijmakers           GAC (Gemert)              1957 HOL  4.41.43
           Koen Joosse                PSV                       1967 HOL      DNF

   SERIES  5000 meter                           02-06-2001 13:20  Electronische tijden
       1   Gijs van Gemert            AAC (A'dam)               1975 HOL 16.37.65
       2   Dawie Janse van Rensburg   Asterix                   1976 SAF 16.42.26
       3   Dave Bekers                Asterix                   1994 HOL 16.43.08
       4   Hein Gilsing               GAC (Gemert)              1954 HOL 16.45.07
       5   Carl Sas                   Cifla                     1954 HOL 17.36.01
       6   Toon Wouters               DES                       1961 HOL 18.00.31
       7   Roberto Disaro             Asterix                   1973 ITA 19.06.72

   SERIES  Verspringen                          02-06-2001 13:00
       1   P. Scheepers               Parcival                  1977 HOL     6.30   1.00      
       2   Joris Wouters              Asterix                   1979 HOL     6.26   1.50      
       3   Kevin Gielen               HAC (Helmond)             1983 HOL     6.17   2.10      
       4   Jan Verhamme               de Keien                  1981 HOL     5.71   0.00      
       5   E. den Boer                Parcival                       HOL     4.70   2.60      
       6   Peter Leeuw                Parcival                  1975 HOL     4.64   1.60      
       7   Ramon Holtus               Parcival                  1978 HOL     4.16   0.70      

   SERIES  Hinkstapspringen                     02-06-2001 15:00
       1   Martijn Delissen           Ilion                     1976 HOL    14.74   2.10      
       2   Joris Wouters              Asterix                   1979 HOL    11.41   0.00      
           A Hermans                  DES                       1950 HOL       NM

   SERIES  Hoogspringen                         02-06-2001 12:30
       1   Marnix Engels              Sparta                    1980 HOL     1.82
       2   Bart van Aalst             Parcival                  1979 HOL     1.60
           Eric Geelen                Leiden atletie            1970 HOL      DNS
           Ramon Holtus               Parcival                  1978 HOL       NH

   SERIES  Kogelstoten                          02-06-2001 12:50
       1   Theo Goosens               GAC (Gemert)              1958 HOL    12.46
       2   Joost van Gorp             PSV                       1977 HOL    11.43
       3   Roberto Disaro             Asterix                   1973 ITA     7.13
       4   Ramon Holtus               Parcival                  1978 HOL     6.13

   SERIES  Discuswerpen                         02-06-2001 14:50
       1   Gerard Sluiter             Hellas                    1973 HOL    53.69
       2   Erik van Vreumingen        Haag Atletiek             1978 HOL    47.13
       3   Theo Goosens               GAC (Gemert)              1958 HOL    42.54
       4   Joost van Gorp             PSV                       1977 HOL    36.59
       5   Jan Verhamme               de Keien                  1981 HOL    34.53
       6   Celoi van Deutekom         Parcival                  1980 HOL    18.92
           Mike v.d. Bilt             Haag Atletiek             1976 HOL       NM
  
   Categorie Vrouwen                       
   
   SERIES  100 meter                            02-06-2001 13:00  Electronische tijden
    Serie: 1    Wind:  1.00
       1   Lindy Egberts              de Delvers                1980 HOL    13.99
       2   Janneke Romijn             Parcival                  1977 HOL    15.42
       3   Marjolein Wannet           Parcival                  1981 HOL    15.75
    Serie: 2    Wind: -1.80
       1   Annemieke van Dalen        Hellas                    1974 HOL    13.30
       2   Tanja Veraa                PSV                       1978 HOL    13.48
       3   Marion Leijten             Scorpio                   1958 HOL    14.87
           Margherita Sandon          Leiden atletie            1978 HOL      DNF

   SERIES  200 meter                            02-06-2001 15:25  Electronische tijden
    Serie: 1    Wind:  0.90
       1   Lindy Egberts              de Delvers                1980 HOL    28.98
       2   Thirza Reesink             Parcival                  1977 HOL    31.27
       3   Marjolein Wannet           Parcival                  1981 HOL    33.42
       4   Janneke Romijn             Parcival                  1977 HOL    35.23
    Serie: 2    Wind: -0.10
       1   Annemieke van Dalen        Hellas                    1974 HOL    27.16
       2   Tanja Veraa                PSV                       1978 HOL    28.08
       3   Suzanne Buitenhek          Parcival                  1982 HOL    29.78
           Margherita Sandon          Leiden atletie            1978 HOL      DNS
           Ilse Bruys                 Sprint                    1966 HOL      DNS

Sprinttweekamp
					100m	punten	200	punten	totaal
1	Annemieke van Dalen	13,30	623	27,16	672	1295
2	Tanje Veraa			13,48	592	28,08	606	1198
3	Lindy Egberts		13,99	509	28,98	546	1055
4	Marjolein Wannet	15,75	264	31,27	407	671
5	Janneke Romijn		15,42	306	35,23	211	517
6	Suzanne Buitenhek				29,78	495	495
7	Thirza Reesink					31,27	407	407
8	Marion Leijten		14,87	380				380

   SERIES  400 meter horden                     02-06-2001 12:00  Electronische tijden
    Serie: 1    Wind:  0.00
       1   Arlette Broeders           Attila                    1982 HOL  1.08.14
       2   Rifka Hofman               AV Nijmegen               1978 HOL  1.09.51
       3   Juliane Klemp              't Haasje                 1975 HOL  1.10.98
       4   Suzanne Buitenhek          Parcival                  1982 HOL  1.11.52
       5   Margherita Sandon          Leiden atletie            1978 HOL  1.15.63
           Biance Jacobs - van Loon   Sprint                    1973 HOL      DNS

   SERIES  1500 meter                           02-06-2001 12:35  Electronische tijden
    Serie: 1    Wind:  0.00
       1   Marlien van Beek           LADB                      1965 HOL  4.47.85
       2   Selma Magge                AV Nijmegen               1979 HOL  4.59.00

   SERIES  3000 meter                           02-06-2001 14:40  Electronische tijden
    Serie: 1    Wind:  0.00
       1   Jessica Kok                Cifla                     1972 HOL 11.17.21
       2   Marjolein Wannet           Parcival                  1981 HOL 12.18.69

   SERIES  Verspringen                          02-06-2001 12:00
       1   Thirza Reesink             Parcival                  1977 HOL     4.15   0.70      
       2   Marjolein Wannet           Parcival                  1981 HOL     4.00   1.69      
           Ginny Anemaet              Asterix                   1980 HOL      DNS
           Ilse Bruys                 Sprint                    1966 HOL      DNS
           Janneke Romijn             Parcival                  1977 HOL      DNS

   SERIES  Hinkstapspringen                     02-06-2001 14:00
       1   Juliane Klemp              't Haasje                 1975 HOL    10.78   3.00      
       2   Rian Peeters               Atledo                    1967 HOL     9.32   0.80      

   SERIES  Hoogspringen                         02-06-2001 14:15
       1   Lindy Egberts              de Delvers                1980 HOL     1.55   
       2   Suzanne Buitenhek          Parcival                  1982 HOL     1.35   

   SERIES  Kogelstoten                          02-06-2001 12:00
       1   Elles de Graaf             Prins Hendrik             1973 HOL    10.48   
       2   Myrte Tielemans            Prins Hendrik                  HOL     9.12   
       3   Marloes van Woerden        Prins Hendrik             1967 HOL     8.11   

   SERIES  Discuswerpen                         02-06-2001 13:50
       1   Elles de Graaf             Prins Hendrik             1973 HOL    37.36   
       2   Rian Peeters               Atledo                    1967 HOL    32.33   
       3   Thirza Reesink             Parcival                  1977 HOL    26.79   
       4   Ingrid de Haan             AV Nijmegen               1982 HOL    26.31    
       5   Myrte Tielemans            Prins Hendrik                  HOL    26.29        
       6   Marloes van Woerden        Prins Hendrik             1967 HOL    24.94         
           Biance Jacobs - van Loon   Sprint                    1973 HOL      DNS

Weersomstandigheden: Het was vrij nat met zo af en toe een flinke bui en behoorlijk koud
met zo'n 13 graden en een behoorlijke wind.
Datum: 
zondag, 21 oktober 2012 (All day)