Baanwedstrijd + NSK Meerkamp 24 mei 2013

Wedstrijd: 

Uitslagen Asterix Baanwedstrijd 24-05-2013

     
Loopnummers regulier        
           
           
100m mannen/vrouwen      
           
Serie 1 wind: 0.4 m/s      
Startnr. Naam Vereniging Tijd Plaats  
253 John van Viersen NSAV t Haasje 11,52 1  
237 Niels Fiers AVV Valkenswaard 12,00 2  
214 Bas Janssen E.S.A.V. Asterix 12,35 3  
248 Sander van Baalen Asterix 12,56 4  
200 Renske van Os AV Generaal Michaelis 13,15 5  
215 Laurens van Bodegom E.S.A.V. Asterix 13,76 6  
           
           
Serie 2 wind: 0.4 m/s      
Startnr. Naam Vereniging Tijd Plaats  
212 Willart de Haas E.S.A.V. Asterix 11,72 1  
213 Kris Riemersma De Keien atletiek 11,90 2  
246 Jorit Sandbrink GAC Gemert 12,29 3  
239 René Vaessen Swift 12,37 4  
211 Sjors Schellekens E.S.A.V. Asterix   DNS  
210 Joep Heerings E.S.A.V. Asterix   DSQ  
           
           
200m vrouwen          
           
Serie 1 wind: 0.8 m/s      
Startnr. Naam Vereniging Tijd Plaats  
202 Joyce Puts E.S.A.V. Asterix 25,16 1  
200 Renske van Os AV Generaal Michaelis 26,64 2  
257 Lisa de Ruiter Phoenix 28,15 3  
           
           
200m mannen          
           
Serie 1 wind: 0.5 m/s      
Startnr. Naam Vereniging Tijd Plaats  
253 John van Viersen NSAV 't Haasje 22,89 1  
210 Joep Heerings E.S.A.V. Asterix 23,28 2  
214 Bas Janssen E.S.A.V. Asterix 24,78 3  
217 Bas van de Burgt GAC Gemert 24,86 4  
245 Jochem van Aal GAC Gemert 27,09 5  
246 Jorit Sandbrink GAC Gemert DNS    
           
           
           
           
800m vrouwen          
           
Serie 1          
Startnr. Naam Vereniging Tijd Plaats  
255 Anneloes Verhoeven Eindhoven Atletiek 2.30.45 1  
252 Inge van Veggel GAC Gemert 2.36.45 2  
244 Marjan Wintjes GAC Gemert 2.43.19 3  
249 Rianne van Slooten AVV 2.50.55 4  
           
           
3000m vrouwen       
           
Serie 1          
Startnr. Naam Vereniging Tijd Plaats  
204 Nicky de Jonge E.S.A.V. Asterix 11.54.66 1  
260 Famke Mölenberg MSAV Uros 11.54.80 2  
264 Davine Blauwhoff Asterix 11.54.92 3  
259 Anne van der Put MSAV Uros 11.56.72 4  
203 Elisa Smit Phanos 12.30.84 5  
205 Danuta Mazurel Aquilla 12.47.97 6  
           
           
5000m mannen      
           
Serie 1          
Startnr. Naam Vereniging Tijd Plaats  
223 Jos Elfring E.S.A.V. Asterix 16.20.14 1  
263 Martin Mom Eindhoven Atletiek 16.23.37 2  
266 Sadik el Mourabite Eindhoven Atletiek 17.34.73 3  
247 Ronny Mans E.S.A.V. Asterix 17.47.06 4  
261 Jorn Lempers MSAV Uros 18.11.98 5  
269 Ramantarsing u. eindhoven atletiek 18.19.20 6  
224 Maarten van den Brink E.S.A.V. Asterix 18.53.22 7  
265 Erik van den Elsen AV Wijchen 19.10.83 8  
270 Wouter van Willigen uros DNF -  
           
           
800m mannen         
           
Serie 1          
Startnr. Naam Vereniging Tijd Plaats  
236 Sjak Jansen E.S.A.V. Asterix 2.19.35 1  
222 Frank Wessels E.S.A.V Asterix 2.19.41 2  
240 Jan van de Winkel Swift 2.21.42 3  
256 Hans Peeters AVV 2.22.35 4  
258 Bart van Oekel   2.27.55 5  
241 Henk van Eik GAC Gemert 2.28.20 6  
251 Yannick v. Doorn Eindhoven atletiek 2.36.40 7  
           
Serie 2          
Startnr. Naam Vereniging Tijd Plaats  
218 Michael Beuwer E.S.A.V Asterix 2.01.57 1  
254 Rob Michiels AVR'69 2.03.28 2  
220 Marco van Erp E.S.A.V Asterix 2.06.21 3  
219 Michiel Jeremaisse Spado 2.06.21 4  
250 Marc van Gils Eindhoven Atletiek 2.07.36 5  
221 Jeroen Duif Generaal Michaelis 2.15.09 6  
216 Tarik Chaatouf Swift Atletiek      
Technische onderdelen regulier         
           
           
Hoogspringen        
           
Naam Vereniging Resultaat Plaats    
Robert Bervoets De Keien 200 1    
Marco Caspers Swift Atletiek  195 2    
Bas van de Burgt GAC Gemert 170 3    
Jochem van Aal GAC Gemert 165 4    
           
           
Verspringen        
           
vrouwen          
Naam Vereniging Resultaat Plaats    
Anne van Heerebeek Phoenix 4,53 1    
Nicole Hoeymans E.S.A.V. Asterix 4,41 2    
           
           
mannen          
Naam Vereniging Resultaat Plaats    
Riepko de Vries E.S.A.V. Asterix 5,89 1    
Kees Hermans E.S.A.V. Asterix 5,62 2    
Sjors Schellekens E.S.A.V. Asterix 4,98 3    
           
           
Speerwerpen        
           
vrouwen        
Naam Cat. Vereniging Resultaat Plaats  
Elisa Barajas van Langen A2 MSAV Uros 24,89 1  
           
         
mannen          
Naam Cat. Vereniging Resultaat Plaats  
Haike Franssen JA GVAC 49,83 1  
Ivo Bovendeerd JA HAC Helmond 42,79 2  
Enrico van de List senior AV Sprint 39,46 3  
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Discuswerpen          
           
vrouwen          
Naam Cat. Vereniging Resultaat Plaats  
Loes Verlaak Vsen AV Weert 49,54 1  
Nina de Poorter Junioren A Eindhoven Atletiek 43,35 2  
Kim Habets   AV Caesar 34,27 3  
Maaike Schetters Vsen Eindhoven Atletiek 31,12 4  
Evelien Bos Vsen Phanos 24,62 5  
Ivon Riemersma Vsen Nijmegen Atletiek 23,35 6  
           
           
mannen          
Naam Cat. Vereniging Resultaat Plaats  
Jan van Hooft M60 Swift Roermond 44,06 1  
Haike Franssen Ja GVAC 43,46 2  
Colin Schalken Msen Prins Hendrik 40,73 3  
Ingmar van der Geest JA De keien Atletiek 37,15 4  
Jan Titulaer Master Swift Atletiek Roermond 34,87 5  
Albert van der Mee Senior AV Sprint 33,17 7  
Ivo Bovendeerd JA HAC Hemlond 30,46 8  
Enrico van der List senior AV Sprint 28,37 9  
Jeroen Duif Msen Generaal Michaelis 25,6 10  
           
           
Kogelstoten        
           
mannen        
Naam Cat. Vereniging Resultaat Plaats  
Haike Franssen Ja GVAC 13,75 1  
Ingmar van der Geest JA De keien Atletiek 12,95 2  
Kris Riemersma JA De Keien atletiek 11,91 3  
Jan Titulaer Master Swift Atletiek Roermond 11,2 4  
Ivo Bovendeerd JA HAC Hemlond 10,75 5  
Sjors Schellekens Msen E.S.A.V. Asterix 10,64 6  
Albert van der Mee Senior AV Sprint 10,59 7  
Jan van Hooft M60 Swift Roermond 9,9 8  
Enrico van der List senior AV Sprint 9,04 9  
Kees Hermans Msen E.S.A.V. Asterix 8,64 10  
Sander van Baalen senior Asterix 6,99 11  
           
           
vrouwen          
Naam Cat. Vereniging Resultaat Plaats  
Evelien Bos Vsen Phanos 9,96 1  
Renske van Os MA AV GM 9,33 2  
Ivon Riemersma Vsen Nijmegen Atletiek 7,82 3  
Kim Habets Bjun AV Caesar DNS    
Uitslagen NSK meerkamp 25-5-2013                      
Vrouwen                        
                           
                           
      100m    ver   speer   800m     Totaal  
      tijd   afstand   afstand   tijd      
Startnr Naam Vereniging sec ptn meter ptn meter ptn min sec ptn ptn plaats
106 Jolijn Sandbrink AV Generaal Michaelis 13,29 680 5,00 563 28,42 447 2 40,35 569 2260 1
131 Lieke Elbersen   12,72 777 5,09 588 26,12 404 2 47,89 486 2255 2
105 Ilonka de Bresser AV Generaal Michaelis 13,13 707 5,04 574 21,81 323 2 44,00 528 2132 3
111 Laura Hoogers AV Generaal Michaelis 13,89 584 4,38 401 27,04 421 2 30,90 682 2089 4
133 Diede Fennema ADSV Dynamica 14,22 535 4,31 384 35,02 573 2 50,79 456 1947 5
104 Sanne Jansen AV Wijchen 13,65 622 4,05 322 23,07 347 2 42,78 542 1832 6
100 Esther Jansen AV Wijchen 14,16 543 4,31 384 20,27 294 2 39,91 574 1796 7
109 Nikky van Buuren AV'40 14,76 457 4,19 355 24,33 370 2 48,14 484 1666 8
132 Nicole Barten AV Swift 14,11 551 4,25 369 20,39 297 2 53,33 430 1647 9
108 Mirthe Muilwijk Phoenix 15,36 378 4,14 343 25,22 387 2 54,18 422 1529 10
103 Lida Daniëls Phanos/Aquila 14,51 492 3,69 241 12,85 158 2 54,18 422 1313 11
102 Mieke Paalvast Aquila 14,20 538 3,33 168 17,10 236 3 8,70 289 1230 12
110 Laura Groenendijk AV'40 14,15 545 4,13 340 21,68 321 dns   0 1206 13
107 Anne Elevelt Phoenix 15,19 400 3,51 204 12,57 153 2 56,70 397 1153 14
Uitslagen NSK meerkamp 25-05-2013                      
mannen                        
                           
                           
Mannen                        
      100m    ver   speer   1500m     Totaal  
      tijd   afstand   afstand   tijd      
Startnr Naam Vereniging sec ptn meter ptn meter ptn min sec ptn ptn plaats
125 Joey Blangé AV Spirit 12,56 494 5,56 494 56,24 682 4 39,82 682 2396 1
117 Bart van der Pasch AV Generaal Michaelis 11,96 602 5,76 536 48,24 563 4 51,47 610 2367 2
128 Branco van Minnen AAV SISU 11,55 681 5,32 445 35,37 376 4 26,13 771 2304 3
122 Ronald Kuin AV Daventria 1906 11,91 612 5,66 515 29,37 291 4 24,07 784 2230 4
126 Rik Hopmans E.S.A.V. Asterix 11,81 631 5,57 496 43,49 493 5 3,05 543 2171 5
121 Jelgor Ellings WAV Tartlétos 12,09 578 5,73 529 29,64 295 4 39,14 686 2131 6
118 Melroy Braat AV Spado 11,75 642 5,86 557 38,28 418 5 23,74 431 2077 7
129 Dennis Coehoorn AC TION 12,12 572 5,67 517 38,34 419 5 3,77 539 2056 8
120 Mark Schriek E.S.A.V. Asterix 12,66 477 5,38 457 30,48 306 4 38,39 691 1974 9
113 Peter Kuin E.S.A.V. Asterix 12,21 556 4,97 377 33,43 348 4 49,94 620 1955 10
124 Thijs Koers AV Daventria 1906 11,85 623 5,81 546 25,68 239 5 7,89 516 1937 11
115 Ruud van Laar D.A.V Kronos 12,90 437 5,31 443 34,48 363 4 49,87 620 1918 12
116 Jeroen Megens GVAC 12,21 556 5,75 534 18,55 142 4 56,85 579 1872 13
123 Tomas Snel E.S.A.V. Asterix 12,43 517 4,89 362 30,12 301 5 24,45 428 1637 14
130 Jos van Vliet AVV 13,35 367 4,96 375 27,25 261 5 2,60 545 1556 15
127 Thomas Wamsteker Eindhoven Atletiek 13,52 342 4,44 280 15,88 107 5 1,45 552 1287 16

 

Datum: 
zaterdag, 9 november 2013 - 13