Sportplein Eindhoven Dommelloop - 3 april 2014

Uitslagenlijst Sportplein Eindhoven Dommelloop

Eindhoven - Donderdag 3 april 2014


 
MAND, 5 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Youri Vaes 1984 Eindhoven 17:18 17:18
2 Michiel Jeremiasse 1990 Spado 17:37 17:36
3 Maarten van den Brink     18:41 18:39
4 Rob Rutjes 2000 Eindhoven Atletiek 19:15 19:15
5 Bas van Dijk 1979 Helmond 20:19 20:13
6 Thomas van der Aa 1986 Eindhoven 20:51 20:49
7 Henry Wijffelaars 1956 Fortuna '67 21:39 21:35
8 Arno Nieuwlaat 1959 Eindhoven Atletiek 21:49 21:45
9 Ruud Mom 1943 Eindhoven Atletiek 22:05 21:59
10 Paul Touw 1955 Eindhoven Atletiek 23:08 23:00
11 Bram Eindhoven Reits 1979 Eindhoven 23:16 22:55
12 Alland vd Meer 1969 Eindhoven 23:24 23:15
13 Daan Reuhman 1960 Waalre 24:04 23:54
14 Pieter Keunen 1980 Eindhoven 24:17 24:01
15 Peter van Orsouw 1952 Oss 24:43 24:38
16 Luuk Lockefeer 2000 Son en Breugel 24:58 24:47
17 Alex Pitropakis 1982 Eindhoven 25:03 24:42
18 Rob Muller 1982 Eindhoven 25:24 25:10
19 Willem Haitsma 1948 Veldhoven 25:40 25:20
20 Haraldinio Abauna   Eindhoven 25:44 25:11
21 Fred Hooft 1969 Breda 25:57 25:49
22 Guido Rombaut 1975 Eindhoven 26:56 26:45
23 Harrie Stempher 1950 avVN 26:59 26:42
24 Joshua Sutmuller 1996 Vught 28:13 27:57
25 Yuanhai Su     28:25 28:16
26 Rinij Verreijt 1952 Son en Breugel 30:42 30:23
27 Peter Warmoeskerken 1947 Son en Breugel 35:20 35:01
 
VAND, 5 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Mira Laurier 1992 Breugel 21:41 21:34
2 Monique van Kol   Eindhoven Atletiek 21:41 21:37
3 Marloes Everts     24:46 24:43
4 Sanne van Duin 1990 Eindhoven 25:52 25:45
5 Annemie Sools 1957 Budel-Dorplein 26:02 26:02
6 Moniek Martens 1990 Eindhoven 26:59 26:42
7 Patricia vd Bosch 1989 Nijmegen 29:09 28:51
8 Liselotte Keultjes 1967 Son en Breugel 29:50 29:39
9 Laura Rijkenberg 1977 Eindhoven Atletiek 31:14 30:56
10 Suze van Gameren 2004 Eindhoven 31:39 31:23
11 Tiny Rutjes 1965 Eindhoven Atletiek 35:24 35:19
12 Merel van Vriesland 1985 Grave 35:44 35:28
 
MSTUD, 5 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Marco van Erp 1993 Asterix 16:28 16:27
2 Arjen van der Meulen     17:33 17:31
3 Joep Stuart 1988 Eindhoven 17:54 17:50
4 Peter Kuin 1990 Asterix 17:57 17:55
5 Mark Schriek 1991 Asterix 18:02 18:01
6 Jeroen Janse 1993 Eindhoven 18:20 18:16
7 Joeri Spoor     18:39 18:37
8 Gillis van de Zande     18:39 18:30
9 Frank Wessels 1986 Asterix 18:41 18:39
10 Paul Knoops 1992 Asterix 19:08 19:07
11 Niek Verdijck 1993 Asterix 19:09 19:06
12 Stefan Cavens 1991 Eindhoven 19:59 19:55
13 Frank van der Burgt 1994 Eindhoven 20:00 19:47
14 Rik Hopmans 1984 Asterix 20:26 20:24
15 Gerben Meussen 1991 Eindhoven 20:27 20:21
16 Mark Vissers 1991 Eindhoven 20:43 20:26
17 Loek Botman     21:34 21:26
18 Wouter Lok 1989 Eindhoven 22:04 21:52
19 Thomas Houben 1987 Asterix 22:41 22:26
20 Mark van Uden     22:59 22:59
21 Arnout Helwig     24:40 24:36
22 Burkhard Hauck 1988 Eindhoven 26:15 25:54
23 Rob Rutgers 1994 Eindhoven 26:57 26:40
24 Erik Donkers 1991 Eindhoven 27:04 26:49
25 Stijn Algie 1991 Eindhoven 28:14 27:57
 
VSTUD, 5 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Lisanne Houben     18:33 18:33
2 Hester van Oorschot     20:19 20:16
3 Eline Fellay 1993 Asterix 21:44 21:41
4 Miriam Penders 1991 Eindhoven 21:45 21:32
5 Tessa Mom 1996 Eindhoven Atletiek 22:05 21:58
6 Geke Kloosterziel     22:21 22:18
7 Rosanne van Kerkhoven 1988 Eindhoven 22:58 22:45
8 Ivette Oomens 1991 Eindhoven 23:37 23:23
9 Anne Blees 1990 Eindhoven 24:32 24:14
10 Annelies Wauters 1992 Eindhoven 24:50 24:38
11 Marieke de Vries 1991 Eindhoven 24:54 24:38
12 Babette Boomgaard 1990 Asterix 25:13 25:13
13 Gaby Klein 1993 Eindhoven 25:22 25:10
14 Karlijn Dinnissen 1991 Eindhoven 25:54 25:39
15 Lenne Lemmens 1992 Eindhoven 26:34 26:27
16 Nikki Theeuwes 1995 Eindhoven 27:00 26:46
17 Floor van Schie 1991 Eindhoven 27:15 26:59
18 Marylo Verhagen     28:49 28:36
19 Birgit van der stigche 1994 Eindhoven 29:09 28:57
20 Ashly Berghuizen 1993 Eindhoven 29:13 29:01
21 Ellen de Weerd 1988 Breda 29:15 29:03
22 Karin Kompatscher 1989 Eindhoven 30:39 30:22
23 Ileen Smits 1995 Eindhoven 32:54 32:54
24 Christine van Vredenda 1989 Eindhoven 33:52 33:36
 
MMEDE, 5 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Sam Krop 1983 Asterix 16:30 16:30
2 Tim Helsper   Eindhoven 19:38 19:34
3 Allesandro Zocca     22:20 22:06
4 Yves Florack 1986 Eindhoven 23:33 23:08
5 Bob Walrave     24:28 24:17
 
VMEDE, 5 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Britt Mathijsen   Eindhoven 25:15 25:00
2 Pelin Atasoy 1979 Eindhoven 26:11 26:11
3 Emila Kertalli 1985 Eindhoven 31:29 31:09
 
MAND, 10 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Tein Somers 1977 Eindhoven Atletiek 35:17 35:16
2 Chris Postma 1979 OSS-VOLO 37:28 37:26
3 Ruud de Wert   Eindhoven 37:56 37:55
4 Merlijn Wijn 1982 Eindhoven 38:00 37:59
5 Tom Elsten 1985 Eindhoven 39:59 39:57
6 Syn Vozhdja     40:03 39:41
7 Paul Peeters 1955 avVN 40:23 40:21
8 Rudo van den Brink 1980 OSS-VOLO 40:25 40:21
9 Frank Harperink 1967 Eindhoven 41:19 41:16
10 Ton hulshof     41:31 41:26
11 Johan van Litsenburg 1952 GVAC 41:41 41:41
12 Johan Rozenbrand 1967 Eindhoven 41:55 41:53
13 Jermaine Maaijen 1984 Eindhoven 42:03 42:02
14 Joost Schnackers 1983 Eindhoven 43:18 42:59
15 Danny Harpe 1963 Eindhoven Atletiek 43:51 43:45
16 Pieter Makken 1963 Eindhoven 44:31 44:31
17 Olaf Woertel 1984 Eindhoven 44:32 44:29
18 Peter Verhoeven 1980 Den Dungen 44:45 44:25
19 Rob van Megen 1972 Eindhoven 45:00 44:52
20 Ramon Lippinkhof 1971 Maarheeze 45:08 44:59
21 Ron Theunissen 1982 Eindhoven 45:50 45:31
22 Jeroen Smits   Eindhoven 47:35 47:22
23 Roland Robinson 1962 Helmond 47:38 47:33
24 Rob Janssen 1983 Helmond 47:39 47:31
25 Mario Felius 1959 't Jasper Sport 47:51 47:42
26 Jan Vermeulen 1954 Eindhoven 47:56 47:41
27 Robert Bakermans 1972 Eindhoven 48:20 48:11
28 Niels Faber 1990 Eindhoven 49:28 49:20
29 Tim Faasen 1978 Eindhoven 49:44 49:44
30 Frank van Laere 1958 Tilburg Road Runners 51:06 51:03
31 Patrick Stassen   Eindhoven Atletiek 52:05 51:53
32 Simon van den Berg 1986 Eindhoven 52:26 52:23
33 Rinus van Dijck 1943 Eindhoven Atletiek 52:40 52:30
34 Peter vd Heyden 1953 Geldrop 52:48 52:33
35 Rob van Vliet 1968 Eindhoven 52:51 52:35
36 Mike Weimar 1970 Eindhoven 53:06 52:56
37 Erik Bosmans 1981 Eindhoven Atletiek 55:23 55:04
38 Sjors van Weert 1996 Schijndel 55:42 55:24
39 Jim Dieterman 1955 GVAC 56:10 55:56
40 Dean Martens 1958 Eindhoven Atletiek 58:00 57:46
41 Monique Lorier 1962 Eindhoven Atletiek 58:00 57:46
42 Henny Valks 1957 Eindhoven Atletiek 1:01:19 1:01:17
43 Michiel van Twisk 1970 Tilburg 1:01:54 1:01:32
 
VAND, 10 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Laura Huijbregts 1980 Eindhoven Atletiek 40:24 40:24
2 Nicky de Jonge 1986 Asterix 43:23 43:20
3 Rikie Huyberts 1959 Fortuna '67 46:35 46:30
4 Sanne Aben 1989 Eindhoven 46:40 46:40
5 Tineke Mous 1958 Fortuna '67 48:50 48:45
6 Madzy de Vries 1970 AV Oirschot 53:01 52:58
7 Monique Haans 1964 Tilburg Road Runners 53:01 52:59
8 Anne Staps 1986 Best 54:00 53:54
9 Anne van den Heuvel 1979 Helmond 54:19 54:06
10 Angelique Heinen 1977 Nuenen 54:44 54:34
11 Debbie Maaijen 1981 Eindhoven 54:54 54:43
12 Karen van Nunen 1985 Best 59:36 59:26
13 Judith van de Langenbe 1976 Vught 59:39 59:24
14 Halimé Basyan 1986 Eindhoven 1:00:50 1:00:35
 
MSTUD, 10 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Alexander Picard 1988   32:18 32:17
2 Tim Kragten 1989 Eindhoven Atletiek 33:21 33:20
3 Matti Weitz 1989 Eindhoven 35:26 35:26
4 Martin van Mourik     36:58 36:55
5 Niels Hovens 1994 Eindhoven 41:57 41:49
6 Maarten Arntz 1993 Nijmegen 42:20 42:12
7 Geert Adriaans 1992 Eindhoven 42:21 42:15
8 Twan Spiets   Tilburg 44:50 44:42
9 Jan Erik Wilhelmsen   Oslo 45:01 44:58
10 Gerwin Salentijn   Eindhoven 46:49 46:42
11 Hannes Gemoets   Gent 47:36 47:27
12 Bart Zijlstra 1991 Swift 57:07 56:56
 
VSTUD, 10 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Nina van de Rijdt 1991 Eindhoven Atletiek 43:29 43:25
2 Aleid Groenewoudt     44:03 44:03
3 Kelly Mansvelden   Eindhoven 47:36 47:31
4 Lisa Gommers 1994 Eindhoven 48:45 48:41
5 Manon Merkelbach 1990 Eindhoven 49:26 49:23
6 Eva Staps 1988 Eindhoven 51:20 51:14
7 Marloes Braam 1991 Nijmegen 51:50 51:37
8 Karlijn Thoonen 1991 Eindhoven 54:47 54:40
9 Eliza Arts 1994 Maarheeze 55:29 55:09
10 Brigitte van Bommel 1989 Eindhoven 59:40 59:35
 
MMEDE, 10 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Carlo Buijs 1962 GVAC 40:01 40:01
2 Thijs Peelen     42:49 42:38
3 Nick Jaensson 1984 Utrecht 46:32 46:13
4 Ivo Filot 1985 Eindhoven 49:26 49:16
5 GJ Annot 1991 Eindhoven 50:20 49:58
 
VMEDE, 10 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Svetlana Borukhova 1987 Eindhoven 47:44 47:35
2 Dulce Perez 1985 Eindhoven 54:51 54:32
3 Fernanda Neira D'Angel 1983 Eindhoven 58:09 57:50

Let op!: bij de prijzen van het algemeen klassement worden de medewerkers van TU/e en studenten ook meegenomen!

Datum: 
donderdag, 3 april 2014 - 18