Barcommissie

De barcommissie zorgt dat er optimaal gebruik kan worden gemaakt van onze prachtige kantine op sportpak 'De Hondsheuvels'. Zij zijn verantwoordelijk voor de sleutels, zorgen dat er muziek gedraaid wordt en tappen de perfecte biertjes.

De commissie bestaat uit:

  • Michael Beuwer
  • Mirna van Slooten
  • Robert Bervoets
  • Marco van Erp
  • Niek Verdijck
  • Judi Becx
  • Marissa Damink
  • Marvin Arts
  • Stefan van der Palen
  • Floris-Jan van den Hoek