Bar

De barcommissie zorgt dat er optimaal gebruik kan worden gemaakt van onze prachtige kantine op sportpak ‘De Hondsheuvels’. Zij zijn verantwoordelijk voor de sleutels, zorgen dat er muziek gedraaid wordt en tappen de perfecte biertjes.

De commissie bestaat uit:

  • Robert bervoets
  • Tom van den Hoven
  • Marissa Damink
  • Mirna van Slooten
  • Sebastiaan van den Heuvel
  • Martin Koorn
  • Michiel Ruland
  • Tom Reep
  • Henrik Nitare
  • Casper van der Putten
  • Jelle Heijne